bip
Przedszkole Publiczne Nr 29 Rzeszów, Wyspiańskiego 16 A

logo

Aktualności

Przedszkolny Przeglad Piosenek i Wierszy o Polsce
2018-06-22

W naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenek i Wierszy o Polsce . Przedszkolaki na początku odśpiewaly Hymn Polski w postawie "na baczność". Później wspólnie śpiewaliśmy znane wszystkim piosenki i  o Polsce oraz recytowaliśmy wiersze.

Piknik Rodzinny "Dębowych Ludków"
2018-06-10

W Zagrodzie "Szmer" w Godowej.

Przegląd Taneczny "Na wakacje"
2018-06-06

Grupa Pszczółki wzięła udzial w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Taneznym "Na wakacje". Przedstawiliśmy taniec "Hey, baby", który wszystkim się spodobał!

Mini Olimpiada Przedszkolna
2018-06-05

Dwie najstarsze grupy przedszkolaków Pszczółki i Dębowe Ludki wzięły udział w rozgrywkach Mini Olimpiady Przedszkolnej

Rodzice - dzieciom
2018-06-04

Rodzice dzieciaków z naszego przedszkola - w przeważającej części z grupy Dębowe Ludki - zaprosili dzisiaj wszystkie dzieci na przewdstawienie przygotowane przez nich z okazji Dnia Dziecka. Dorośli wcielili się w postaci z wiersza Brzechwy pt. "Rzepka", doskonale bawiąc się przy tym. 

Gratulujemy pomysłu, odwagi i kreatywności wszystkim uczestnikom tego wspaniałego mini-spektaklu!

Biegi Młodzieżowe
2018-06-02

Dębowe Ludki i Słoneczka w pizzerii
2018-05-10

Dzieciaki na wycieczce do pizzerii Dominos Pizza, połączonej z degustacją.

 

Przedstawienie "Dębowych Ludków"
2018-04-24

22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi w związku z tym w naszym przedszkolu też postanowiliśmy uczcić ten dzień. Dzieci z grupy Dębowe Ludki przygotowały przestawienie pt. „Eko-Kapturek i ekologia”, które zaprezentowały swoim rodzicom i przedszkolakom. W ten sposób chciały podkreślić, jak ważne jest utrzymywanie czystości w naszym środowisku, dbanie o porządek i zwierzęta. A to wszystko po to, aby nasza planeta była czysta, zielona i wesoła!

"Gnomeo i Julia" wyjście do kina
2018-04-19

Wszystkie przedszkolaki z naszego przerdszkola obejrzały dzisiaj w kinie Wesołą i pouczającą bajkę o ogrodowych skrzatach pt. "Gnomeo i Julia". Mami bohaterowie filmu pomagali sobie nawzajem w trudnej sytuacji jaka ich spotkała.

Urodziny Kubusia Puchatka
2018-04-12

Studentki z URz przedstawiły dzisiaj naszym przedszkolakom piękną opowieść o tym, że warto mieć przyjaciół. Dzieci były zainteresowane przesdstawieniem i bardzo  żywo reagowały na bajkę :)

Dzień Babci i Dziadzia w przedszkolu
2018-01-22

Wszystkie grupy przedszkolne przygotowały dla kochanych Babci i drogich Dziadków wspaniałe przdstawienia z okazji Ich święta. Biedronki i Pszczółki przygotowały przedstawienie jasełkowe a Motylki i Dębowe Ludki zimowe inscenizacje :)

Zabawa karnawałowa w przedszkolu
2018-01-16

Dzieci z wszystkich grup wspólnie bawiły się na wielkim Balu Noworocznym w naszym przedszkolu. Dziękujemy rodzicicom za przygotowanie strojów a dzieciom za wspaniałą zabawę :)

Przedstawienie studentek URz
2018-01-11

Przedstawienie w wykonaniu studentek URz przygotowane dla dzieci z przedszkola

Konkurs międzygrupowy "najpiękniejsza ozdoba choinkowa"
2017-12-19

W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty wewnątrzprzedszkolny konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Jury konkursowe miało bardzo trudne zadania ponieważ wszystkie prace zasługiwały na nagrodę.

Nasza przedszkolna choinka jest teraz najpiękniejszą choinką na świecie :)

Ochrona środowiaska w moim mieście
2017-11-27

Dzieci z grup Pszczółki i Motylki brały dzisiaj us=dział w uroczystym rozdaniu nagród dla uczestników konkursu "Ochrona środowiaska w moim mieście"