bip
Przedszkole Publiczne Nr 29 Rzeszów, Wyspiańskiego 16 A

logo

Aktualności

Dzień Tolerancj
2018-11-08

W ramach Dnia  Tolerancji przedszkolaki z grup Motylki i Dębowe Ludki odwiedziły Ośrodek Rehabilitacji Titum, gdzie z bliska mogły się przyjrzeć pracy psychologów, rehabilitantów i pedagogów pracujących z dziećmi.

Przedszkolaki Niepodległej
2018-11-06

Tosia B. z grupy Dębowe Ludki wystąpiła podczas przeglądu recytatorskiego Przedszkolaki Niepodległej. Recytowała wiersz J. Białobrzeskiej pt. "Mała ojczyzna"

Biedronki z wizytą w Szkole Społecznej Nr 2 w Rzeszowie
2018-10-17

Dzieci z grupy "Biedronki" wraz z nauczycielkami wybrały się z wizytą do Szkoły Społecznej Nr 2 W Rzeszowie. Na miejscu poprosiliśmy Panią Dyrektor Grażynę Szaramę o przeczytanie nam bajki w ramach naszego udziału w projekcie "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Pani dyrektor bardzo chętnie przystała na naszą propozycję i przeczytała nam "Legendę o Królu Kraku i smoku Wawelskim". Później wspólnie przygotowaliśmy prace na wystawę w szkole w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości orzez Polskę.

"Zagroda Szmer"
2018-10-12

Na jesienne zabawy w Zagrodzie Szmer wybrały się grupy "Motylki" i "Biedronki". Pogoda dopisała na "102" i dzieci na miejscu bawiły się doskonale. Wspólnie ukisiły kapustę, bawiły się w toczenie dyni, poznały kilka zwierząt gospodarskich. Oglądały piękne krajobrazy naszego regionu w jesiennej szacie.

"Maraton" przedszkolaków
2018-10-06

Dzieci z grup "Motylki" i "Dędowe Ludki" brały udział jesiennych Biegach Młodzieżowych. W pierwszej szóstce w kategorii dziewcząt znalazły się dwie dziewczynki z naszego przedszkola. W kategorii chlopców na podium stanął Adaś K. z grupy Dębowe Ludki. 

GRATULACJE!

Powitanie
2018-09-01

Znalezione obrazy dla zapytania buźki do skopiowania free

Serdecznie witamy wszystkie Dzieciaki i Ich Rodziców w naszym Przedszkolu w nowym roku szkolnym 2018/2019.

Jesteśmy przekonani, że ten rok szkolny przyniesie wszystkim mnóstwo uśmiechów i dobrego humoru.

Szczególnie serdecznie witamy naszych nowych Milusińskich wraz z Rodzicami i zapraszamy do zabawy z nami :)

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Pracownicy Przedszkola