bip
Przedszkole Publiczne Nr 29 Rzeszów, Wyspiańskiego 16 A

logo

Aktualności

Warsztaty cukiernicze u Dębowych Ludków
2018-12-18

Warsztaty prowadzone przez p. Zuzannę Krasoń :) mamę Adasia.

Mikołaj w Przedszkolu
2018-12-05

Długo oczekiwany przez dzieci gość pojawiał się dzisiaj w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci musiały być cały rok bardzo grzeczne, bo wszyscy dostali prezenty od Mikołaja.

Przedszkolaki w wojsku
2018-11-30

Dzisiaj cztery grupy z naszego przedszkola, "Biedronki", "Słoneczka", "Motylki" i "Dębowe Ludki",  wybrały się na ciekawą wycieczkę do Jednostki Wojska Polskiego na ulicę Lwowską. Dzieci mogły pooglądać sprzęt wojskowy, wziąć udział we wspinaczce na ściankę i poznać bardzo odpowiedzialny zawód wojskowego.

Pasowanie na przedszkolaka
2018-11-27

Dzieci a grupy "Pszczółki" zostały pasowane na przedszkolaki przez p. Dyrektor. Podczas uroczystości zorganizowanej z tej okazji zaprezentowały dotychczas poznane wiersze, piosenki i tańce.

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu
2018-11-23

A tak bawiliśmy się z okazji Dnia Pluszowego Misia

Pokaz Mody Ekologicznej
2018-11-22

Dzieci z grupy Dębowe Ludki podczas występów na Pokazie Mody Ekologicznej

Przedląd Mody Ekologicznej
2018-11-22

Najstarsza grupa, "Dębowe Ludki" wzięa udział w Przeglądzie Mody Ekologicznej. Dzieci zaprezentowały ciekawe i atrakcyjne stroje "z odpadka" wykonane wspólnie z rodzicami.

Odzyskanie Niepodległości przez Polskę
2018-11-09

W ramach obchodów uroczystości 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość, w której wzięły udział wszystkie dzieci. O godzinie 11.11 wraz z innymi placówkami oświatowymi w Polsce biliśmy "Rekord dla Niepodległej" we wspólnym śpiewaniu wszystkich zwrotek "Mazurka Dąbrowskiego".

Dzień Tolerancji
2018-11-08

W ramach Dnia  Tolerancji przedszkolaki z grup Motylki i Dębowe Ludki odwiedziły Ośrodek Rehabilitacji Titum, gdzie z bliska mogły się przyjrzeć pracy psychologów, rehabilitantów i pedagogów pracujących z dziećmi.

Przedszkolaki Niepodległej
2018-11-06

Tosia B. z grupy Dębowe Ludki wystąpiła podczas przeglądu recytatorskiego Przedszkolaki Niepodległej. Recytowała wiersz J. Białobrzeskiej pt. "Mała ojczyzna"

Biedronki z wizytą w Szkole Społecznej Nr 2 w Rzeszowie
2018-10-17

Dzieci z grupy "Biedronki" wraz z nauczycielkami wybrały się z wizytą do Szkoły Społecznej Nr 2 W Rzeszowie. Na miejscu poprosiliśmy Panią Dyrektor Grażynę Szaramę o przeczytanie nam bajki w ramach naszego udziału w projekcie "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Pani dyrektor bardzo chętnie przystała na naszą propozycję i przeczytała nam "Legendę o Królu Kraku i smoku Wawelskim". Później wspólnie przygotowaliśmy prace na wystawę w szkole w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości orzez Polskę.

"Zagroda Szmer"
2018-10-12

Na jesienne zabawy w Zagrodzie Szmer wybrały się grupy "Motylki" i "Biedronki". Pogoda dopisała na "102" i dzieci na miejscu bawiły się doskonale. Wspólnie ukisiły kapustę, bawiły się w toczenie dyni, poznały kilka zwierząt gospodarskich. Oglądały piękne krajobrazy naszego regionu w jesiennej szacie.

"Maraton" przedszkolaków
2018-10-06

Dzieci z grup "Motylki" i "Dędowe Ludki" brały udział jesiennych Biegach Młodzieżowych. W pierwszej szóstce w kategorii dziewcząt znalazły się dwie dziewczynki z naszego przedszkola. W kategorii chlopców na podium stanął Adaś K. z grupy Dębowe Ludki. 

GRATULACJE!

Powitanie
2018-09-01

Znalezione obrazy dla zapytania buźki do skopiowania free

Serdecznie witamy wszystkie Dzieciaki i Ich Rodziców w naszym Przedszkolu w nowym roku szkolnym 2018/2019.

Jesteśmy przekonani, że ten rok szkolny przyniesie wszystkim mnóstwo uśmiechów i dobrego humoru.

Szczególnie serdecznie witamy naszych nowych Milusińskich wraz z Rodzicami i zapraszamy do zabawy z nami :)

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Pracownicy Przedszkola